Yeniden Kurulan Dünyada Güçlü Bir Türkiye

Ülkemize musallat olan terör, kriz ve tehditlerle daha etkili mücadele etmeyi amaçlayan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi; bürokratik oligarşinin çıkardığı engelleri aşacak düzenlemeler getiriyor.

Yeniden Kurulan Dünyada Güçlü Bir Türkiye
Bu içerik 122468 kez okundu.

Türkiye’nin çevresinde bir ateş çemberi var. Ve yıllardır bitmeyen düşman saldırıları Türkiye’nin büyümesinin önünü kesiyor. Bu durum, tam da dünya yeniden dizayn edilirken, Türkiye’nin iç meselelerle meşgul olmasına neden oluyor. Tüm Türkiye’nin refaha kavuşmasını sağlamak için var olan kuşatmayı aşmak, hainlere ve düşmanlara gerekli cevabı vermek elzem görünüyor. 

Bu sorunları çözmeyi hedefleyen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Türkiye’nin, dünyada hak ettiği yere gelmesinin önünü açıyor. Bunun için güçlü bir hükümete, güçlü bir Meclise, konusunda uzman Bakanlara ve Cumhurbaşkanı yardımcılarına ihtiyacımız olduğunu savunan sistem; yapacağı icraatlar neticesinde ülkemize musallat olan terör, kriz ve tehditlerle daha etkili mücadele etmeyi amaçlıyor. Bürokratik oligarşinin çıkardığı engelleri aşacak düzenlemeler getiriyor. Millete faydası olmayanların, bulundukları yerde göreve devam etmelerini engelliyor.

 

#MeseleMemleket #BirlikteEvet