Sadece İsmi Türk

Türkiye’ye karşı sürekli olarak aşağılayıcı bir dil takınan ve kendi ülkesine zarar veren hiçbir eylemden geri durmayan Cem Özdemir; “Evet” kampanyalarını yasaklayan Almanya'da, “hayır” propagandası yapmaya devam ediyor.

Sadece İsmi Türk
Bu içerik 162231 kez okundu.

Daha önce doğu ve güneydoğu illerimizde HDP milletvekilleriyle el ele vererek kışkırtma amaçlı gezilere katılan; 17 Mart 2015 tarihinde Erivan'da, Ermeni Soykırımı anıtı Tsitsernakaberd'i ziyaret ederek saygı duruşunda bulunan ve yaşanan hadiseleri soykırım olarak tanımlayan Özdemir, Türkiye aleyhinde propaganda faaliyetlerine devam ediyor.

Türkiye kökenli olmasına rağmen her fırsatta kendi ülkesini aşağılayan ve son olarak da Almanya'da kabul edilen sözde Ermeni soykırımı tasarısına imza atan Alman Milletvekili Cem Özdemir; şimdi de hayır videosuyla milletin kafasını karıştırmaya çalışıyor.

 

“Korkmayın, Biz Arkanızdayız”

“Evet” kampanyalarını yasaklayan Almanya'da; Türkiye düşmanı Cem Özdemir, çektiği videoyla hayırcılara güvence veriyor.

Çektiği videoya Türkçe "merhaba" diyerek başlayan Cem Özdemir, 16 Nisan'da Türkiye'nin geleceğinin oylanacağını belirtiyor. Referandumda sadece Türkiye'nin geleceğinin değil, Almanya'da birlikte yaşamın da masada olduğunu söyleyen Özdemir, aba altından Almanya’daki vatandaşlarımızı tehdit ediyor.

Türkiye düşmanı siyasetçi, camilerde ve ibadethanelerde ajan istemediğini söyleyerek haddini aşarken; hayır oyu kullanacak vatandaşlara da “korkmayın, oy vermeye gidin. Yeşiller olarak arkanızdayız." diyerek güvence veriyor.

 

Kılıçdaroğlu - Özdemir Bir Arada

Kemal Kılıçdaroğlu, Almanya ziyareti sırasında; her fırsatta Türkiye düşmanlığını dile getiren Cem Özdemir’le bir araya gelmekten kaçınmamıştı.

 

#MeseleMemleket #BirlikteEvet