İşi Gücü Yalan Ve Komplo

“Evet” oylarının her geçen gün artıyor olması, Kılıçdaroğlu’nun yalan yanlış iddialara daha da sarılmasına sebep oldu. Kılıçdaroğlu’nun hedefinde bu kez, Türk milletinin destan yazdığı 15 Temmuz vardı. Referandum sürecinde gözü dönen Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz ruhuna ve aziz şehitlere dil uzatacak kadar ileri gitti.

İşi Gücü Yalan Ve Komplo
Bu içerik 248752 kez okundu.

Referandum sürecinde yalan yanlış bir sürü iddiayla milletin kafasını karıştırmak isteyen Kılıçdaroğlu; “evet” çıkmaması için her türlü kara propagandaya devam ediyor. Hedefinde bu kez tüm Türkiye’yi bir araya getiren 15 Temmuz Ruhu vardı.

 

Kontrollü Darbe Saçmalığı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, televizyonların genel yayın yönetmenlerine yaptığı açıklamada 15 Temmuz’un kontrollü bir darbe olduğu yalanını ortaya attı. Kılıçdaroğlu, "9.30'da darbe mi olur diye sordum ben kendilerine. Onlar da önceden deşifre oldular ifadelerini kullandılar. Demek ki bu onların önceden bu darbeden haberleri olduğu anlamına geliyor. Ayrıca FETÖ'cülerin ifadeleri de kontrollü darbe olduğu kanısını güçlendiriyor" diye konuştu.

 

Çamur Atıyor

İktidarda 120 ile 180 arasında ByLock kullanan FETÖ'cü olduğunu öne süren Kılıçdaroğlu "Bunun olduğu biliniyor ve bu ByLock'çular açıklanmalı. Bu isimlerin listesi hükümette var ve bu ısrarla açıklanmıyor" diye konuştu. Kılıçdaroğlu’nun referandum gündemiyle alakalı düzenlenen toplantıda bu asılsız iddiaları öne sürmesi, hızla artan “evet” oylarını durdurmak için artık ne diyeceğini şaşırdığının göstergesi.

 

Kılıçdaroğlu, Fetö’cülerin Ağzıyla Konuşuyor

Hain kalkışmayı organize eden ve aziz Türk milletinin üzerine uçaklarla, tanklarla, bombalarla yürüyen terör örgütü Fetö, planları bozulduğundan beri “bu darbe iktidarın oyunudur” yalanının arkasına sığınıyor. Bugün Kılıçdaroğlu’nun da teröristlerle aynı yalanı dillendirme cüreti; kaybedecek bir şeyi kalmadığının en büyük ispatı. Zira girdiği hiçbir seçimi kazanamayan ve suyu her geçen gün biraz daha ısınan Kılıçdaroğlu, referandumda büyük bir hezimet yaşayacağının farkında...

 

İddianı İspatla

Bu asılsız iddialara Cumhurbaşkanı ve Başbakan’dan sert tepki geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize’de yaptığı açıklamada “elinde dosyalar varmış. Açıkla, 16 Nisan’dan sonra sana faydası olmaz. İşi gücü yalan, senin de mumun yatsıya kadar yanacak" diye konuştu. Başbakan Yıldırım ise konuşmasında Kılıçdaroğlu’na, "Bu millete kimse hakaret edemez, iddianı ispatla" çağrısında bulundu.

 

#MeseleMemleket #BirlikteEvet